O naszej przychodni

 

Chirurg ↓ stomatolog ↑ dentysta

Przychodnia STOM-MED to nowoczesny zespół gabinetów wraz z pracownią wykonującą RTG zębów. Istniejemy już od kilkunastu lat.

Każdy stomatolog pracujący w naszej przychodni posiada wiele lat doświadczenia zawodowego. Staramy się ciągle pogłębiać wiedzę i być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami nauki oraz techniki stomatologicznej.

Wszystkie zabiegi stomatologiczne realizujemy z zachowaniem staranności dbając nie tylko o estetykę wykonywanych prac, ale i o maksymalny komfort i dobre samopoczucie pacjenta w trakcie leczenia – zgodnie z naszą dewizą „U DENTYSTY NIE MUSI BOLEĆ”.

Bardzo dużą wagę przywiązujemy do pierwszej wizyty u dentysty. W tym czasie szczegółowo analizujemy oraz omawiamy stan uzębienia pacjenta. W analizie korzystamy z wielu urządzeń diagnostycznych, wśród których można wyróżnić: cyfrowe aparaty do zdjęć RTG zębów, kamerę wewnątrzustną oraz lupę stomatologiczną lub mikroskop.

W trakcie tej wizyty stomatologa powstaje plan leczenia, czyli harmonogram prac wraz z pełną informacją o przebiegu i całkowitej cenie usługi.

Posiadając zróżnicowaną gamę usług oraz systematycznie unowocześniając sprzęt i materiały w naszym gabinecie w Poznaniu tworzymy środowisko przyjazne dla pacjenta – zarówno dorosłego, jak i dziecka.