Nowoczesne wyposażenie

W stomatologii postęp techniczny następuje niezwykle szybko. Cały czas śledzimy najnowsze trendy, czego efektem są częste zakupy sprzętowe, dzięki którym możemy Państwu zaoferować nowoczesne i bezbolesne usługi.

Znieczulenie komputerowe – Sleeperone Soa

Każdy z naszych gabinetów wyposażony jest w inteligentny system do znieczuleń komputerowych Sleeperone Soan. Skutecznie eliminuje on odczuwanie bólu w trakcie iniekcji oraz wszelkie skutki uboczne, jakie mogłyby mieć miejsce przy tradycyjnych znieczuleniach. Zapewnia pacjentom bezbólowe przejście każdego zabiegu z naszej oferty.

Sedacja wziewna – Master Flux Plus- „gaz rozweselający”.

Pacjentom, których paraliżuje strach przed dentystom, proponujemy sedację wziewną, wykonywaną urządzeniem Master Flux Plus, która odpręży i pomoże zwalczyć lęki i obawy związane z wizytą stomatologiczną. Stosowana bardzo chętnie przez dzieci, ale też korzystają z niej dorośli, którzy mając traumatyczne wspomnienia z przeszłości próbują przełamać strach. Gaz naprawdę rozwesela.

Laser stomatologiczny – SIROLaser Blue

SIROLaser Blue – laser najnowszej generacji z funkcją ciecia bezdotykowego.  Pierwszy na świecie laser stomatologiczny wyposażony w niebieską diodę umożliwiający wykonywanie  precyzyjnych zabiegów chirurgicznych w trybie bezkontaktowym.

Wykorzystywany szczególnie w miejscach wymagających dużej precyzji cięcia oraz eliminacji krwawienia w polu zabiegowym.

Mikroskopy stomatologiczne KAPS i GLOBAL

Nasze gabinety wyposażone są w mikroskopy stomatologiczne Global lub KAPS z nowoczesnym światłem ledowym doskonale oświetlającym pole zabiegowe. Wykorzystywane najczęściej przy endodoncji ale nie tylko. Używamy ich zawsze wtedy kiedy zaistnieje potrzeba dokładniejszych oględzin pola zabiegowego. 

Tomagrafia komputerowa – CBCT Acteon X-Mind Trium

Nowoczesny tomograf komputerowy CBCT Acteon X-Mind Trium LOW DOSE.  U nas diagnoza wymaga przejścia do sąsiedniego pomieszczenia , a po wykonaniu zdjęcia wracamy do gabinetu i dzięki sieci komputerowej omawiamy z lekarzem stan uzębienia wspólnie oglądając wykonane przed chwilą zdjęcie. Mamy ich kilka do wyboru w zależności od potrzeby – tomografia wycinka łuku, żuchwy, szczęki oraz szczęki i żuchwy.

Skaner wewnątrzustny – MEDIT i700

Skaner wewnątrzustny – rewolucja w dziedzinie stomatologii. Jest to urządzenie, które wykonując tysiące zdjęć naszego uzębienia tworzy dzięki specjalnemu oprogramowaniu wirtualny w 100% zgodny z rzeczywistością obraz jamy ustnej na ekranie monitora. Daje to nam całkowicie nowe możliwości diagnostyczne np. przy ocenie prawidłowości zgryzu. Zdecydowanie zwiększa szczegółowość planowania i wykonywania prac protetycznych. Walory tego rządzenia trudno przecenić

Nowoczesny autoklaw Euronda E8

Priorytetem w naszej przychodni jest utrzymywanie jak najwyższego poziomu higieny. Spełniamy wszelkie normy związane z myciem, dezynfekcją oraz sterylizacją narzędzi.

Lampa do wybielania MONITEX WhitenMAX

Wybielanie zębów przy użyciu lampy zapewnia natychmiastowe, najlepsze i najtrwalsze efekty. Zapewniamy, że zachowując zalecenia pozabiegowe efekt białych, świeżych zębów utrzyma się przez długi czas.