Dbamy o komfort pacjenta

Komfort w gabinecie dentystycznym wydaje się pojęciem niemal abstrakcyjnym. 

Mając tego pełną świadomość, podejmujemy wiele działań, żeby odejść od tego stereotypowego myślenia. 

Przede wszystkim w Stom-Med mamy uśmiechnięty, pełen zrozumienia dla obaw pacjentów personel, który z pełnym zaangażowaniem i delikatnością wykona każdy zabieg. 

U dentysty nie musi boleć ☺ 

Dla wielu osób pierwsze skojarzenie z dentystą to strach przed bólem . W naszej przychodni problem bólu w trakcie zabiegów praktycznie jest wyeliminowany do zera!!!

Dzieciom i osobom dorosłym najbardziej zblokowanym proponujemy sedację wziewną.  Wdychanie podtlenku azotu z tlenem  powoduje uczucie odprężenia i radości. O strachu nie ma mowy. 

Podstawową ochroną przed bólem jest właściwie podane znieczulenie, które całkowicie eliminuje odczuwanie bólu w trakcie każdego zabiegu. Chwilą najbardziej stresującą jest moment aplikacji. W STOM-MED proponujemy znieczulenia komputerowe. Jest ono podawane delikatnie i bez ciśnienia, bez nieprzyjemnego rozpierania tkanek – BEZ POŚPIECHU – niemal niezauważalnie dla pacjenta.  Zawsze jednak dodatkowo możemy miejsce aplikacji lekko znieczulić żelem z 2 % Lignocainą eliminując w ten sposób jakiekolwiek odczucia DO ZERA.

Wszystkie usługi w jednym miejscu

Oferujemy pełną gamę usług stomatologicznych. Zatrudniamy lekarzy wszystkich specjalności. Wypełnimy pojedynczy ubytek, zaprojektujemy nowy uśmiech komputerową metodą , zrobimy każdą protezę, mamy ofertę chirurgiczną, implantologiczną oraz ortodontyczną, możemy też zęby wybielić i poddać je profesjonalnej higienizacji. Wszystko w jednym miejscu.

Pełna diagnostyka w przychodni

Lekarz skierował Cię do zdjęcia punktowego, panoramicznego , tomograficznego i wyznaczył kolejną wizytę za tydzień ? W naszej przychodni jest to kilka kroków do sąsiedniego pomieszczenia. Później powrót do gabinetu i dzięki sieci komputerowej omawiamy z lekarzem wszelkie niuanse naszego uzębienia przed właśnie wykonaną tomografią.

Mamy długą historię   

Istniejemy w tym miejscu już od 20-u lat. Mamy więc wieloletnią tradycję i bogate doświadczenie. Nie jesteśmy anonimowi.

Nowoczesne wyposażenie i podążanie za nowymi trendami ☺

Cały czas podążamy za nowymi trendami, gdyż współczesna stomatologia to nie tylko umiejętności lekarzy, ale również korzystanie z nowoczesnych technologii, urządzeń , narzędzi zmieniających nieustannie pracę lekarza. Nowoczesny sprzęt ma istotny wpływ na jakość świadczonych zabiegów. Mogą być one wykonywane sprawniej, dokładniej i są mniej bolesne, również po wykonaniu zabiegu, kiedy minie znieczulenie.

Wszystko to sprawia, że pacjent czuje się bezpieczniej i bardziej komfortowo.

Najwyższa jakość materiałów

3M ESPE , GC , IVOCLAR VIVADENT, KERR , KULZER, VOCO, Bien Air, NSK, W&HDentsply Sirona, KaVo.  Wszystkie te marki to liderzy jakości w stomatologii.

Dla Pacjentów to poczucie bezpieczeństwa oraz pewność trwałości  wykonanych prac. 

Liczne udogodnienia

  • Dowolna forma płatności : gotówka, karta , przelew. Współpracujemy z instytucją kredytującą droższe zabiegi. Jest też więc możliwość spłat ratalnych.
  • Klimatyzacja w każdym pomieszczeniu
  • Wygodnie ułożenie Pacjenta w pozycji leżącej, relaksacyjnej,  na miękkim fotelu a pneumatycznie dostosowywany zagłówek ułatwia utrzymanie otwartych ust w trakcie zabiegu. Przy dłuższych zabiegach Pacjent otrzymuje sterylny klocek pomiędzy zęby górne i dolne pomagający utrzymać szeroko otwarte usta.
  • Jeżeli Pacjentowi jest zimno przy dłuższych zabiegach lub lub jest w stresie otrzymuje ciepły, wyozonowany kocyk.
  • W gabinecie podczas zabiegów lub konsultacji panuje skupienie i cisza nieprzerywana zapytaniami osób z zewnątrz pomieszczenia , telefonami, szukaniem materiałów przez asystentki.
  • W trakcie zabiegów puszczane są przyjemne filmy.
  • Nasze zabiegi są wykonywane zawsze bez pośpiechu, czas poświęcony na perfekcyjnie wykonany zabieg należy do Pacjenta.