Dentysta blisko Lubonia –
gabinet stomatologiczny

Stom-Med

U dentysty nie musi boleć 🙂
Od 20 lat do waszej dyspozycji

Nowości

Tutaj znajdziesz najnowsze informacje o leczeniu stomatologicznym dzieci i dorosłych oraz ciekawe wpisy z życia naszej kliniki. Zapraszamy do lektury!

Zapraszamy mieszkańców Lubonia na wizytę

Przychodnia STOM-MED to nowoczesny zespół gabinetów wraz z pracownią wykonującą RTG zębów. Istniejemy już od kilkunastu lat.

Gabinet stomatologiczny Stom-Med jest otwarty na wszystkich mieszkańców Lubonia. Dzięki dogodnej lokalizacji (Poznań Wilda), łatwo jest do nas trafić.

Czytaj więcej o nas

Naszym pacjentom oferujemy szereg usług stomatologicznych, wśród których są:

Leczenie
zachowawcze

Wypełnienie ubytku trwałym materiałem kompozytowym

medycyna estetyczna ikona

Medycyna
Estyetyczna

Wybrane zabiegi odmładzające i upiększające

Stomatologia
Estetyczna

Korekta wad zgryzu, ogólna poprawa wyglądu uzębienia

Stomatologia
Dziecięca

Wizyty adaptacyjne, leczenie zębów mlecznych

Endodoncja

Leczenie kanałowe z użyciem mikroskopu

Osocze  Bogatopłytkowe

Przyspieszanie gojenia się ran w jamie ustnej

Pracownia RTG

Rentgen punktowy i tomograf komputerowy

Profilaktyka

Regurlne wizyty kontrolne i higienizacja

Chirurgia stomatologiczna

Operacyjne leczenie zębów

Implanty

Uzupełnianie braków w uzębieniu

Ortodoncja

Leczenie wad zgryzu

Protetyka

Korygowanie poprawnego układu zębów

Stomatolog w okolicy Lubonia to miejsce otwarte zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Dla najmłodszych przewidzieliśmy możliwość umówienia wizyty adaptacyjnej, a ponadto – staramy się, by każda inna wizyta przebiegała w przyjaznej atmosferze i nie powodowała stresu.

Jeśli szukasz dentysty w Luboniu, który kompleksowo zajmie się twoimi zębami, klinika stomatologiczna Stom-Med to miejsce, którego szukasz. W trakcie pierwszej wizyty stomatolog oceni stan twojej jamy ustnej i zaproponuje plan leczenia.

W gabinecie stomatologicznym Stom-Med w pobliżu Lubonia wykonujemy również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Bazujemy na osoczu bogatopłytkowym, które pozyskujemy z krwi pacjenta. Po pobraniu krwi od pacjenta w wyniku skalibrowanego procesu medycznego oraz filtracji uzyskujemy wysoką koncentrację komórek aktywowanego osocza. Tak uzyskany preparat wstrzykujemy w wybraną okolicę ciała – to, które partie będą poddane zabiegowi ustala specjalista medycyny estetycznej wraz z klientem. 

Osocze bogatopłytkowe wprowadzone pod skórę dostarcza dużą ilość czynników wzrostu inicjujących proces odbudowy tkanek, dlatego poleca się je szczególnie po to, aby:

  • wygładzić zmarszczki
  • pobudzić procesy odnowy skóry,
  • zmniejszyć objawy zmęczenia na skórze, rozświetlić ją i ujędrnić,
  • zminimalizować cellulit,
  • usunąć blizny potrądzikowe,
  • zmniejszyć łysienie plackowate.

Stom-Med – dlaczego warto nam zaufać

Nowoczesne wyposażenie

Chcąc zachować najwyższy poziom świadczonych usług cały czas inwestujemy w nowy sprzęt oraz nowe technologie gdyż  profesjonalne wyposażenie znacząco wpływa na jakość leczenia.

 

Blog

Wiele osób boi się wizyt u dentysty, ale wierzymy, że odpowiednie informacje mogą zniwelować ten strach. Na naszym blogu znajdziesz porady, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i wiele więcej!

Dbamy o komfort pacjenta

Chcemy żeby każdy pacjent czuł się w naszej przychodni jak najlepiej.  Dlatego dbamy o komfort leczenia, przyjemną atmosferę, Wszyscy pracownicy STOM-MED są do Państwa dyspozycji.

Gabinet stomatologiczny Stom-Med w pobliżu Lubonia to miejsce stworzone z pasji. Dlaczego warto nam zaufać?

 

  • Nasz zespół tworzą dentyści z pasją i wykształceniem medycznym. W gabinecie dentystycznym w okolicach Lubonia pracuje wyspecjalizowany zespół stomatologów. Specjalizujemy się zarówno w leczeniu zachowawczym, jak i znacznie węższych dziedzinach stomatologii: chirurgii, protetyce, ortodoncji czy endodoncji. Rozwiązujemy problemy pacjentów, którzy zgłaszają się do nas z trudnymi i uciążliwymi problemami jamy ustnej, a także z bólem. W każdym przypadku jesteśmy gotowi do pomocy. Nie ma dla nas sytuacji nie do rozwiązania.
  • Wciąż się rozwijamy, co potwierdzają liczne certyfikaty. Nasi dentyści aktualizują swoją wiedzę, dlatego możemy zaproponować pacjentom nowe sposoby leczenia zgodne z najnowszymi trendami w stomatologii.
  • Zapewniamy komfortową atmosferę w czasie wizyt. Wiemy, że wiele osób boryka się ze strachem przed wizytą u dentysty i staramy się działać tak, by ten lęk minimalizować. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie, z szacunkiem i wyrozumiałością. Szczególne podejście mamy do najmłodszych pacjentów – zależy nam, by dzieci świetnie się u nas czuły i chętnie wracały.

Setki zadowolonych klientów

Poznaj opinie naszych klientów

Jestem w tym gabinecie pacjentką od wielu lat i zawsze wychodzę zadowolona. Zawsze jestem rzetelnie poinformowana o tym, co powinno być zrobione i dlaczego. Korzystałam z usług diagnostycznych, chirurgicznych, protetycznych, zachowawczych i higienizacji. Gabinet podąża z duchem czasu, personel jest profesjonalny i życzliwy. Polecam w 100% i dziękuję za świetną opiekę

Trafiłam do tego przyjaznego gabinetu szukając stomatologa w internecie.Od pierwszego wejścia, poprzez długotrwały proces leczenia, aż po wizyty kontrolne byłam traktowana jako pacjentka nie tylko z profesjonalizmem, ale i z wielką serdecznością,Takie leczenie łatwo się znosi, serdecznie polecam

Zapraszamy

W gabinecie stomatologicznym Stom-Med Luboń świadczymy usługi stomatologiczne z różnych specjalizacji. Nasi dentyści są do twojej dyspozycji zarówno przed podjęciem leczenia, w jego trakcie oraz po nim. Pracujemy w atmosferze życzliwości i wyrozumiałości, dlatego nie musisz obawiać się wizyty u nas, nawet jeśli twoje dotychczasowe doświadczenia z innych gabinetów nie są pozytywne.

Jeśli szukasz gabinetu stomatologicznego, w którym dentyści kompleksowo zajmą się twoimi zębami, opracują klarowny plan leczenia i wszystko ci wyjaśnią – skontaktuj się z nami i umów na pierwszą wizytę.

Masz pytanie?

Wyślij do nas wiadomość!

Ogólne rozporządzenie o ochronie danych