Dentysta blisko Mosiny –

gabinet stomatologiczny

Stom-Med

U dentysty nie musi boleć 🙂
Od 20 lat do waszej dyspozycji

Nowości

Tutaj znajdziesz najnowsze informacje o leczeniu stomatologicznym dzieci i dorosłych oraz ciekawe wpisy z życia naszej kliniki. Zapraszamy do lektury!

Oferta dla mieszkańców Mosiny

Przychodnia STOM-MED to nowoczesny zespół gabinetów wraz z pracownią wykonującą RTG zębów. Istniejemy już od kilkunastu lat.

Ze względu na korzystną lokalizację naszego gabinetu w Poznaniu Wilda, szczególnie zapraszamy do nas wszystkich mieszkańców Mosiny. Nasz gabinet stomatologiczny jest otwarty, by przyjąć każdego pacjenta – dla nas nie ma zbyt trudnych czy niemożliwych do wyleczenia przypadków.

Czytaj więcej o nas

Leczenie
zachowawcze

Wypełnienie ubytku trwałym materiałem kompozytowym

medycyna estetyczna ikona

Medycyna
Estyetyczna

Wybrane zabiegi odmładzające i upiększające

Stomatologia
Estetyczna

Korekta wad zgryzu, ogólna poprawa wyglądu uzębienia

Stomatologia
Dziecięca

Wizyty adaptacyjne, leczenie zębów mlecznych

Endodoncja

Leczenie kanałowe z użyciem mikroskopu

Osocze  Bogatopłytkowe

Przyspieszanie gojenia się ran w jamie ustnej

Pracownia RTG

Rentgen punktowy i tomograf komputerowy

Profilaktyka

Regurlne wizyty kontrolne i higienizacja

Chirurgia stomatologiczna

Operacyjne leczenie zębów

Implanty

Uzupełnianie braków w uzębieniu

Ortodoncja

Leczenie wad zgryzu

Protetyka

Korygowanie poprawnego układu zębów

Wizyty w gabinecie stomatologa dla mieszkańców Mosiny przebiegają w komfortowych warunkach, a pacjent jest traktowany z szacunkiem, wyrozumiałością oraz życzliwością. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, opracowując klarowny i szczegółowy plan leczenia. Jeśli masz problem stomatologiczny, z którym nie potrafisz sobie poradzić albo potrzebujesz porady – zapraszamy do kontaktu. Nasi dentyści są do twojej dyspozycji i z pewnością ci pomogą.

Gwarancja komfortu i skuteczności leczenia

Nowoczesne wyposażenie

Chcąc zachować najwyższy poziom świadczonych usług cały czas inwestujemy w nowy sprzęt oraz nowe technologie gdyż  profesjonalne wyposażenie znacząco wpływa na jakość leczenia.

 

Blog

Wiele osób boi się wizyt u dentysty, ale wierzymy, że odpowiednie informacje mogą zniwelować ten strach. Na naszym blogu znajdziesz porady, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i wiele więcej!

Dbamy o komfort pacjenta

Chcemy żeby każdy pacjent czuł się w naszej przychodni jak najlepiej.  Dlatego dbamy o komfort leczenia, przyjemną atmosferę, Wszyscy pracownicy STOM-MED są do Państwa dyspozycji.

W gabinecie Stom-Med blisko Mosiny dbamy o komfortową atmosferę – chcemy, aby każdy pacjent czuł się u nas dobrze i swobodnie. Zdajemy sobie sprawę, że wiele osób obawia się wizyt u dentysty, mając za sobą nieprzyjemne doświadczenia, często jeszcze z dzieciństwa. Zależy nam na tym, aby pokazać, że możliwe jest leczenie bez bólu, a dbanie o zęby nie musi być udręką i przykrym obowiązkiem. Nasi dentyści podchodzą do pacjentów indywidualnie, traktując każdy przypadek z uwagą i cierpliwością.

Nasz zespół tworzą wykształceni i wyspecjalizowani w rozmaitych dziedzinach stomatolodzy, dlatego możemy zaproponować tak szeroki wachlarz usług.

Setki zadowolonych klientów

Poznaj opinie naszych klientów

Jestem w tym gabinecie pacjentką od wielu lat i zawsze wychodzę zadowolona. Zawsze jestem rzetelnie poinformowana o tym, co powinno być zrobione i dlaczego. Korzystałam z usług diagnostycznych, chirurgicznych, protetycznych, zachowawczych i higienizacji. Gabinet podąża z duchem czasu, personel jest profesjonalny i życzliwy. Polecam w 100% i dziękuję za świetną opiekę

Trafiłam do tego przyjaznego gabinetu szukając stomatologa w internecie.Od pierwszego wejścia, poprzez długotrwały proces leczenia, aż po wizyty kontrolne byłam traktowana jako pacjentka nie tylko z profesjonalizmem, ale i z wielką serdecznością,Takie leczenie łatwo się znosi, serdecznie polecam

Zapraszamy na pierwszą wizytę

Nasz gabinet stomatologiczny w pobliżu Mosiny jest miejscem, w którym staramy się pomóc każdemu pacjentowi z problemem stomatologicznym. Jeśli szukasz miejsca, w którym usługi stomatologiczne są świadczone przez sprawdzonych i wykwalifikowanych lekarzy – gabinet Stom-Med zaprasza. Umówienie się na pierwszą wizytę nie jest zobowiązujące – stomatolog oceni stan twojej jamy ustnej i zaproponuje plan leczenia, który oczywiście skonsultuje z tobą i w razie czego zmodyfikuje i dostosuje do twoich możliwości czasowych czy finansowych.

Masz pytanie?

Wyślij do nas wiadomość!

Ogólne rozporządzenie o ochronie danych